szkolenia pierwsza pomoc

Najlepsze szkolenie i kurs pierwszej pomocy przedmedycznej Jelenia Góra

Jeśli chodzi o szkolenia i kurs pierwszej pomocy przedmedycznej Jelenia Góra jest jednym z głównych obszarów, któremu dedykowana jest nasza oferta. W obrębie wspomnianego miasta oraz miejscowości okolicznych proponujemy naszym klientom certyfikowany kurs pierwszej pomocy dostępny w różnych wariantach zaawansowania oraz dedykowany dla przedstawicieli rozmaitych zawodów czy też grup społecznych.

Szkolenia i kurs pierwszej pomocy przedmedycznej Jelenia Góra i okolice:

Kurs pierwszej pomocy dla osób indywidualnych

Szkolenia pierwszej pomocy dla pracowników firm i instytucji

Pediatryczny kurs pierwszej pomocy dzieciom

Medyczne czynności ratunkowe w gabinecie stomatologicznym

Pierwsza pomoc dla pracowników żłobków i przedszkoli

Zajęcia pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży

Kurs pierwszej pomocy dla kierowców

Szkolenia pierwszej pomocy w  języku angielskim

Fachowo przeprowadzony kurs pierwszej pomocy Jelenia Góra

Posiadajmy ieloletnie doświadczenie zarówno w pracy w charakterze profesjonalnych ratowników medycznych, jak i w organizacji szkoleń pierwszej pomocy na terenie Jeleniej Góry. Na naszych szkoleniach kładziemy nacisk w szczególności na wyrobienie w kursantach praktycznych umiejętności oraz właściwych postaw w obliczu konieczności niesienia pomocy osobom poszkodowanych w rozmaitych wypadkach. O ile pierwszy ze wspomnianych czynników stanowi podstawę dla większości firm organizujących szkolenia z pierwszej pomocy, o tyle drugi z nich jest często pomijany.

Tym co wyróżnia nas na tle konkurencji jest zatem nacisk na realne przygotowanie uczestników naszych kursów na wyzwania związane z prawdziwymi akcjami ratowniczymi. Nasz program uwzględniaja także właśnie ten aspekt psychologiczny w postaci strachu uniemożliwiającego podjęcie działania wtedy, gdy to konieczne. Robimy to bazując m.in. na wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz wykorzystując profesjonalne, nowoczesne i zaawansowane wyposażenie przeznaczone stricte dla organizujących szkolenia z pierwszej pomocy firm.

Spersonalizowany kurs pierwszej pomocy dla pracowników Twojego przedsiębiorstwa – Jelenia Góra

Główną specjalizacją naszej firmy, obok indywidualnych kursów pierwszej pomocy przedmedycznej, są szkolenia z pierwszej pomocy dla firm. Do najważniejszych różnic pomiędzy nimi należy fakt, że te drugie skoncentrowane są ściśle na zagadnieniach właściwych ze względu na specyfikę branży, w której działają nasi klienci. Dzięki temu program zajęć jest maksymalnie efektywny w kontekście właśnie tych zagrożeń, z którymi możesz zetknąć się podczas swojej codziennej pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat przeprowadzanych przez nas kursów udzielania pierwszej pomocy.

W przypadku zainteresowania naszymi szkoleniami pierwszej pomocy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.