kurs pierwszej pomocy

Defibrylator AED Samaritan PAD 350P ratuje życie Twoimi rękami. To małe, bezpieczne urządzenie, które wymaga minimalnego zaangażowania osoby, która będzie udzielać pierwszej pomocy. Jednocześnie wraz z nią tworzy zespół, który może wszystko

SIŁA KOMUNIKACJI W 3 PROSTYCH SYMBOLACH
Defibrylator AED Samaritan PAD 350 ma jedna zasadniczą zaletę-   jest to prostota użycia. Trzy symbole, niesamowicie intuicyjna grafika i kompaktowy kształt to zwieńczenie pracy zespołu lekarzy i projektantów, którzy stworzyli jedyne AED, które w ultraprostej obudowie chowa zaawansowaną i najbezpieczniejszą technologię. Spójrz na niego. Jeden zielony przycisk wystarczy by był gotowy do działania. Jest w trybie czuwania, elektrody są podłączone i wystarczy je wyjąć. Wszystkie jego detale pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pewność wykonywanych ruchów.

AED I TY. ZESPÓŁ DOSKONAŁY
Od momentu włączenia krok po kroku, spokojnymi i stanowczymi komunikatami Samaritan PAD mówi ci, co masz robić. Kieruje twoimi działaniami tak, tak aby elektrody znalazły się w odpowiednim miejscu – a zebrany wykres EKG pozwoli decydować co robić dalej. Analiza EKG, zalecenie masażu serca lub defibrylacja – to procesy które są skomplikowane i opierają się na bieżącej analizie rytmu serca. Jednak nie musisz się tym martwić. Nie ma obaw o to, że sobie nie poradzisz, że nie pamiętasz schematów czy zasad działania. Nie Ty musisz decydować co robić i jak to robić. Wykonujesz tylko kilka prostych czynności. Tylko tyle dla Ciebie – aż tyle dla kogoś.

BEZPIECZNY DLA WSZYSTKICH
Samaritan PAD to komfort dla osoby która go używa oraz maksymalne bezpieczeństwo dla osoby, której udzielana jest pierwsza pomoc. AED używane są zwykle przez przypadkowych świadków zdarzenia. Dlatego Samaritan PAD jest intuicyjny i odpowiedni właśnie dla osób, które nie potrafią udzielać pierwszej pomocy. Jest bezpieczny. Nie przechodzi do dalszych kroków, jeśli wcześniejsze nie są poprawnie zakończone. Stwarza maksimum bezpieczeństwa dla poszkodowanego dzięki najbardziej optymalnej fali defibracyjnej i elektrodom, które jednocześnie mogą na bieżąco prowadzić zapis EKG.

WIELKI POMYSŁ W MAŁEJ FORMIE
Każdy centymetr małej przestrzeni Samaritana ma swoje znaczenie. A jedno z największych osiągnięć to objęty patentem system kasety PAD-Pak, a więc połączenia w jeden element baterii i elektrod. To nowatorskie i innowacyjne rozwiązanie, które pozwoliło uzyskać aż 4 letnią gwarancję na cały element, łatwość jego wymiany oraz brak konieczności dbania datę ważności elektrod i baterii oddzielnie. PAD-Pak to mały, pełen energii ideał, który na dodatek niewiele kosztuje.

0
cm wysokości
0
lat gwarancji na AED
0
lata gwarancji na baterie i elektrody
0
minut zapisu EKG
0
kg wagi z baterią
0
przyciski
0
wtyczek
defibrylator aed samaritan pad
defibrylator aed samaritan pad
defibrylator aed samaritan pad

Jeżeli użyjesz defibrylator AED Samaritan PAD w celu ratowania życia – System baterii i elektrod Pad-Pak otrzymasz od nas w prezencie. 

Defibrylator z jedną baterią Pad-Pak, żółta torbę transportową, set ratunkowy (nożyczki, gazę, golarkę jednorazową, rękawiczki jednorazowe i silikonową maskę ochronną do resuscytacji) , instrukcję obsługi, 8 letnią gwarancję.

 

Informacje ogólne Defibrylator AED z funkcją analizy rytmu serca.
Tryb pracy Półautomatyczny, z przyciskiem do wyzwalania impulsu defibracyjnego.
Wygląd Przycisk włączania zielony, umieszczony w widocznej części panelu graficznego AED. Pozostałe elementy graficzne na panelu podświetlane w zależności od postępu akcji ratowniczej, informujące wraz z komunikatami głosowymi o podejmowanych działaniach.
Gotowość do pracy Migający wskaźnik w kolorze zielonym.
Bateria i elektrody Baterię zintegrowaną z elektrodami o łącznej 4 letniej dacie przydatności do użycia, z 4 letnią gwarancją na cały element.
Opakowanie Torba transportowa z uchwytem dołączona do zestawu.
Fala Załamek dwufazowy rosnący SCOPE (Self Compensating Output Pulse Envelope). Zoptymalizowany załamek dwufazowy dostosowuje energię, zbocze i impuls wyładowania do impedancji pacjenta.
Czułość / dokładność Zgodnie z ISO 60601-2-4 oraz AAMI DF80
Temp. pracy / gotowości Od 0°C do 50°C.
Wilgotność względna Od 5% do 95%.
Wibracje MIL STD 810F metoda 514.5+
Energia Dorosły: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J
Dziecko: Wstrząs 1: 50J; Wstrząs 2: 50J; Wstrząs 3: 50J
Czas ładowania Zazwyczaj 150J poniżej 8 sekund, 200J poniżej 12 sekund.
Pojemność baterii Powyżej 100 wstrząsów.
Długość przewodów 1 metr
Wykonanie Tworzywo ABS, santopren. Obwód drukowany z komponentami elektronicznymi
Obudowa: ABS elektrody: hydrożel, srebro, platyna i poliester
Metronom Graficzny i dźwiękowy.
Język Polski (inne języki jako opcjonalne).

Koszt urządzenia to 6150zł brutto.

defibrylator aed samaritan pad