Kurs pierwszej pomocy po angielsku

Szkolenia pierwszej pomocy po angielsku – szukasz solidnego partnera, który wie, jak przeprowadzić skuteczne szkolenia w Twojej firmie lub instytucji, także po angielsku? Każde ze szkoleń, które znajdują się w naszej ofercie możemy przeprowadzić dla Ciebie w języku angielskim. Jako praktykujący ratownicy medyczni z dużym doświadczeniem w akcjach ratunkowych, biegle znający medyczny język angielski jesteśmy świetnym wyborem.

Jeśli zdecydujesz się na opcję szkolenia w języku angielskim, całe zajęcia, prezentacje, ćwiczenia, certyfikaty oraz materiały szkoleniowe przygotujemy dla ciebie właśnie w tym języku.

Ponadto podczas naszych szkoleń korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, który gwarantuje duży poziom realizmu. Nowoczesny sprzęt pomoże uczestnikom kursu rozwinąć umiejętności praktyczne i zdobyć pewność siebie. Treści merytoryczne są opracowane na podstawie najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Kurs pierwszej pomocy pełen praktycznych ćwiczeń

Bez względu na to czy prowadzimy kurs pierwszej pomocy po angielsku czy też w innym języku, głównym aspektem, na który kładziemy nacisk jest zawsze wyrobienie w kursantach realnej umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Należy mieć przy tym świadomość, że podczas udzielania pierwszej pomocy w oczekiwaniu na przyjazd zespołu ratownictwa medycznego wiedza, ani nawet świetnie opanowane praktyczne umiejętności nie wystarczą, aby odnieść sukces. Kluczem jest bowiem połączenie tych dwóch czynników ze zdolnością do przełamania strachu przed wsparciem poszkodowanego.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej po angielsku

Przeprowadzane przez nas szkolenia z pierwszej pomocy po angielsku stawia zatem zarówno na teorię, jak i na praktykę w pełnym tego słowa znaczeniu. W każdym przypadku staramy się, aby absolwenci naszych kursów pierwszej pomocy po angielsku dysponowali wiedzą na temat tego, jak udzielić wsparcia osobie poszkodowanej oraz – co równie ważne – żeby posiadali pewność siebie niezbędną do przełamania lęku przed przejęciem inicjatywy w groźnej dla czyjegoś zdrowia lub życia sytuacji.

Gdzie możemy przeprowadzić szkolenie pierwszej pomocy po angielsku?

Pracujemy, mieszkamy i ratujemy we Wrocławiu, ale szkolenie możemy przeprowadzić w Państwa firmie w dowolnym miejscu w Polsce. Jeśli interesują Państwa profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy po angielsku, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz pisania na naszą pocztę e mail.

Do grona naszych zadowolonych klientów należą:

Napisz do nas!

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Masz pytania? Wątpliwości? Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

    PRZEPISZ TEN KOD PONIŻEJ captcha