Kurs i szkolenie pierwszej pomocy dla pracowników firm i instytucji na najwyższym poziomie!

Szkolenie pracowników z zakresu pierwszej pomocy, to nie tylko obowiązek wynikający z Kodeksu Pracy. Świadkiem sytuacji, w której dochodzi do nieszczęśliwego, zagrażającego czyjemuś zdrowiu lub życiu wypadku można zostać w każdej chwili. Co zrobisz kiedy ktoś z przechodzących obok Ciebie w biurze, magazynie, budowie lub dowolnym innymi miejscu ludzi nagle upadnie i będzie wymagał natychmiastowego udzielania pierwszej pomocy? Czy pozostaniesz biernym obserwatorem, czy też będziesz w stanie podjąć niezbędne w tych okolicznościach działania? Organizowane przez nas szkolenia z pierwszej pomocy dla firm i instytucji mogą zadecydować w kluczowym momencie o porażce lub sukcesie, wtedy, kiedy na szali leży ludzkie życie

Profesjonalne szkolenia pierwszej pomocy dla firm Wrocław

Ogromną zaletą organizowanych przez naszą firmę szkoleń pierwszej pomocy dla pracowników jest to, że kładziemy ogromny nacisk na praktykę. Pod tym hasłem skrywa się jednak nie tylko wiedza na temat tego, jakie czynności i w jaki sposób trzeba podjąć w danej sytuacji, ale również pewność siebie w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach. To właśnie bowiem od tego czynnika zależy, czy w chwili, która wymaga naszego działania, faktycznie zdobędziemy się na odwagę, aby udzielić poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej do czasu przybycia jednostki ratownictwa medycznego.

Wrocław – szkolenia pierwszej pomocy dla pracowników z różnych branż

Posiadane przez nas doświadczenie w dziedzinie przeprowadzania szkoleń z pierwszej pomocy dla firm z niejednolitych sektorów rynku sprawia, że obecnie jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować program kursów do specyfiki pracy danego personelu. Na inne aspekty kładziemy zatem nacisk w przypadku zajęć prowadzonych dla pracowników mających na co dzień kontakt z dziećmi lub osobami starszymi i na inne w momencie, gdy realizujemy kurs pierwszej pomocy dla firm działających np. w branży biurowej czy transportowej.
Jeśli chcesz zapewnić sobie oraz swoim pracownikom praktyczne i potrzebne szczególnie w Waszym miejscu pracy umiejętności udzielania pierwszej pomocy, to kursy realizowane na terenie Wrocławia i całej Polski przez naszą firmę stanowią doskonałą odpowiedź na Twoje potrzeby.

Sprzęt szkoleniowy- tylko najlepszy na rynku

Na naszych szkoleniach z pierwszej pomocy przeszkoliliśmy już mnóstwo osób, które potwierdziły, że nasze metody szkoleniowe i odgrywane scenariusze bardzo pozytywnie wpłynęły na poziom ich umiejętności. Nasi kursanci na szkoleniach pierwszej pomocy dla firm i instytucji korzystają z najwyżej jakości sprzętu szkoleniowego. Nasze fantomy niemowląt, dzieci i dorosłych mają możliwość podłączenia do aplikacji QCPR celem oceny jakości wykonywanej resuscytacji. Dysponujemy również różnymi modelami treningowych defibrylatorów AED oraz kamizelkami ACT-FAST do nauki postępowania w zadławieniach.

Nasi instruktorzy? Prawdziwi profesjonaliści!

Każdy z członków naszego #ResQTeamu jest czynnym zawodowo ratownikiem medycznym z min. 5 letnim doświadczeniem w zespołach ratownictwa medycznego. Nie jesteśmy jedynie teoretykami tego tematu. Każdego dnia na dyżurach ratujemy ludzkie życie. W trakcie każdego naszego szkolenia, bezpieczeństwa serc naszych kursantów strzeże terapeutyczny defibrylator AED. Na naszych szkoleniach i kursach pierwszej pomocy dbamy o najwyższą jakość, dlatego bazujemy jedynie na najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Sprawdź szczegółowe programy szkolenia pierwszej pomocy dla firm i instytucji:

szkolenia pierwszej pomocy dla firm

Które szkolenie będzie idealne dla Twojej branży?

  • PODSTAWOWE 5h: wszystko co najważniejsze w pierwszej pomocy oraz mnóstwo ćwiczeń praktycznych dla uczestników + tamowanie masywnych krwotoków. Ten program polecamy szczególnie z dla pracowników biurowych, branży IT.

  • ROZSZERZONE 6H wariant podstawowy plus postępowanie w urazach, oparzeniach, prażeniach prądem upadkach z wysokości. Szkolenie jest szczególnie polecane dla pracowników produkcji i branży budowlanej.

  • ZAAWANSOWANE 7H: wariant rozszerzony plus dodatkowe scenariusze pozoracyjne na koniec szkolenia wymagające użycia przez uczestników całej wiedzy i umiejętności w trakcie szkolenia. Tam używamy sztucznych ran, teatralnej krwi i itp. Uczestnicy otrzymują sprzęt i symulowane scenariusze.

Gdzie szkolimy?

Pracujemy, mieszkamy i ratujemy we Wrocławiu, ale szkolenie możemy przeprowadzić w Państwa firmie w dowolnym miejscu w Polsce. Jeśli interesują Państwa profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz pisania na naszą pocztę e mail.

Napisz do nas!

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Masz pytania? Wątpliwości? Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

    PRZEPISZ TEN KOD PONIŻEJ captcha