POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

RESQMEDICAL powstało w 2012 z naszej pasji- ratowania ludzkie życia i chęci przekazania tej wiedzy innym. Jesteśmy zespołem praktyków, ponieważ każdy z naszych instruktorów jest ratownikiem medycznym z minimum 7 letnim doświadczeniem zawodowym, a działalność szkoleniową łączymy z pracą w systemie Państwowe Ratownictwo Medyczne. Każdego dnia na każdym dyżurze życie uczy nas nowych doświadczeń, które przekazujemy dalej naszym kursantom. Nieustannie się szkolimy i podnosimy poziom naszej wiedzy, aby kursanci zawsze mogli liczyć na aktualną wiedzę medyczną i doświadczenie.

Poznaj nasz cały RESQTEAM!


Tomasz Zgondek

Ratownik Medyczny
Instruktor Pierwszej Pomocy
Pomysłodawca ResQMedical


Krzysztof Janowsk
i

Ratownik Medyczny
Instruktor Pierwszej Pomocy
Pielęgniarz


Rafał Czyż

Doktor Nauk Medycznych
Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy


Mateusz Posadowski

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy


Daniel Skwarnik

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy


Paulina Molenda

Ratowniczka Medyczna
Instruktorka pierwszej pomocy


Piotr Nowakowski

Ratownik Medyczny
Instruktor pierwszej pomocy

Według jakich standardów i wytcznych szkolimy? 

Nasze szkolenia to mnóstwo praktycznych ćwiczeń dla naszych kursantów.

Szkolenia, które prowadzimy bazują na najwyższej jakości wytycznych i rekomendacjach międzynarodowych organizacji. Robimy dobre szkolenia, dlatego, że te zalecenia zostały przebadane przez uznane instytucje i wiemy, że naprawdę działają!

Pamiętaj, że w tak ważnej kwestii jak ratowanie życia, nie możesz sobie pozwolić na niską jakość szkolenia!

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

W tym czasie przeszkoliliśmy ponad 5 tysięcy osób. To właśnie doświadczenie i badania ankietowe po szkoleniach pozwalają nam na wypracowanie najlepszych i najskuteczniejszych metod szkoleniowych.

Nasze szkolenia opierają się w ogromnej mierze na indywidualnych ćwiczeniach praktycznych każdego uczestnika i symulacjach z wykorzystaniem sztucznej krwi, ran, pozorantów i innych rekwizytów. Tylko w ten sposób można nauczyć się działać w realnej sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.

W tej branży nie ma miejsca na kompromisy. Każdy z naszych instruktorów jest czynnym zawodowo Ratownikiem Medycznym pracującym w Pogotowiu Ratunkowym. Nie jesteśmy jedynie teoretykami tego tematu. Praktyczna wiedza i umiejętności pozwalają nam tworzyć realne i zaskakujące scenariusze ćwiczeń.

Na naszych szkoleniach korzystamy tylko z najlepszych na rynku, w pełni multimedialnych fantomów norweskiej firmy Laerdal, które dają najwyższy poziom realizmu. Na każdym naszym kursie jest ich naprawdę dużo!

Szkolimy tylko wg najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Nasz zespół również ciągle się szkoli, aby dać Wam najnowszą wiedzę.

Gwarantujemy Wam szkolenie, na którym nie będziecie się nudzić nawet przez minutę. Aktywnie, z uśmiechem i skutecznie- tak Was uczymy!

Mieszkamy, pracujemy i ratujemy we Wrocławiu, jednak szkolenie możemy wykonać w dowolnym zakątku Polski. Możemy stworzyć program idealnie dostosowany do Waszej branży i specyfiki pracy. Daj nam szanse, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

SPRZĘT SZKOLENIOWY

 • Pełnopostaciowe fantomy Resusci Anne z technologią QCPR z możliwością śledzenia w aplikacji w czasie rzeczywistym głębokości i jakości wykonywanych uciśnięć oraz oddechów;
 • Little Anne QCPR;
 • Pełnopostaciowy fantom Laerdal SimMan z możliwością przyrządowego udrażniania dróg oddechowych, z ręką do wkłuć dożylnych i domięsniowych.
 • Little Junior QCPR z możliwością śledzenia w aplikacji w czasie rzeczywistym głębokości i jakości wykonywanych uciśnięć oraz oddechów.
 • Little Baby Anne QCPR z  innowacyjnym systemem symulacji zadławienia oraz z możliwością śledzenia w aplikacji w czasie rzeczywistym głębokości i jakości wykonywanych uciśnięć oraz oddechów;
 • Practi- Baby ze świetnie odwzorowaną budową anatomiczną niemowlęcia.
 • Samaritan Trainer 500P.
 • DefibTech LifeLIne
 • XFT 120C+ wielojęzyczny
 • Kamizelki ACT FAST do 100% bezpiecznej nauki postępowania przy zadławieniach
 • Deski ortopedyczne;
 • Kołnierze ortopedyczne;
 • Szyny typu Splint;
 • Stazy taktyczne;
 • Opatrunki hydrożelowe;
 • Zestawy materiałów opatrunkowych.
 • Worki samorozprężalne;
 • Ssaki ręczne;
 • Sprzęt do tlenoterapii;
 • Rurki ustno- gardłowe
 • Rurki nosowo- gardłowe;
 • Rurki krtaniowe;
 • Maski I-Gel;
 • Wkłucia doszpikowe typu B.I.G. i EZ-IO.
0
Lat doświadczenia
0
Przeszkolonych osób
0%
Taka część naszych kursantów poleciłoby szkolenie swoim znajomym (dane z ankiet)
szkolenie pierwszej pomocy

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Bardzo, bardzo polecam – muszę jednak ostrzec, że uczestnictwo w szkoleniu grozi zakwasami – trochę od ciężkiej pracy przy trenowaniu RKO, trochę od potężnej dawki śmiechu i dobrego humoru :D. Pan Tomek – mistrz w swoim fachu i przesympatyczny człowiek! Pierwsze szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, na którym nie ziewnęłam z nudy ani razu, oglądając kolejne niewiele wnoszące do tematu wideo. Poszłabym chętnie na kolejne trzy :D

Adela Staszczyk, Poland Workforce

Najlepsze szkolenie na którym byłam! Mam porównanie ponieważ byłam już na kilku szkoleniach z pierwszej pomocy. Nigdy nie pracowałam na tak nowoczesnych fantomach. Nigdy tyle wiedzy nie było przekazane mi w tak prosty, mądry i charyzmatyczny sposób. Wszystko zostało w głowie i oby nigdy się nie przydało. A Grupie ResQMedical serdecznie dziękuję za fantastyczne spotkanie!

Marta Grzelik- Rekść, Audiofon sp. z.o.o.

Fantastyczne szkolenie, dużo cennej wiedzy i praktyki, przekazanej w prosty i z humorem sposób. Bardzo polecam szkolenie z pierwszej pomocy, zero nudy, dużo humoru, będziecie na pewno zadowoleni :)

Anna Gocloń

Szkolenie, które bezapelacyjnie polecam każdemu! Przeprowadzone na najwyższym poziomie i z humorem, a przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Wasza wiedza była przekazywana w bardzo przystępny sposób. Jeszcze raz dziękuję, że miałam możliwość w tym szkoleniu uczestniczyć!

Joanna Ochej, Apteneo

Rewelacja !! Cały zespół, który brał udział w szkoleniu jest zadowolony zarówno ze sposobu prowadzenia szkolenia jaki i przekazanej wiedzy. Na szkolenie szliśmy załamani, myśleliśmy, że to będzie znowu 6h nudnego oglądania prezentacji i wideo, nic bardziej mylnego, cały zestaw praktycznych ćwiczeń, scenki i próba własnych sił w życiowych sytuacjach. Do tego profesjonalny sprzęt, który na bieżąco weryfikował jakość wykonywanej resuscytacji. Pierwszy raz mogliśmy też użyć AED, aby się przekonać, że w razie potrzeby faktycznie poprowadzi nas za rękę. Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok. Polecam !!

Jarosław Jarosławski, RGB Elektronika sp. z.o.o.

Organizacja i przygotowanie merytoryczne prowadzącego bardzo profesjonalne. Oprócz rzetelności, niesamowita lekkość w prowadzeniu szkolenia i kontakcie z uczestnikami. Wszystkie zagadnienia zrozumiale tłumaczone, a odpowiedzi na pytania zwięzłe, a jednak wyczerpujące temat. Część praktyczna rewelacyjna. Bardzo polecam!

Katarzyna Prokop, Szkoła Muzyczna w Witowicach

Szkolenie świetne, prowadzący kompetentny i sympatyczny, rzetelna wiedza przedstawiona w interesujący sposób, dużo ćwiczeń praktycznych (super!) Po szkoleniu czuje się dużo pewniej w zakresie pierwszej pomocy i z czystym sumieniem polecam dalej! :)

Sandra Michalska, Formel D

Szkolenie z pierwszej pomocy, które miało miejsce w naszej firmie w lutym, prowadzone było w luźnej atmosferze i z dużą dozą humoru, co w niczym nie przeszkodziło w profesjonalnym przekazaniu wiedzy i sprawnym przeprowadzeniu ćwiczeń. W mojej opinii taki sposób prowadzenia zajęć/warsztatów, z tak odpowiedzialnej dziedziny życia jaką jest ratowanie innych osób, jest bardzo skuteczną metodą na oswojenie ludzi z własnym lękiem i strachem przed udzielaniem komuś postronnemu pomocy. Budując wesołą i przyjacielską atmosferę podczas spotkania, prowadzący skutecznie wbił nam co nieco istotnych kwestii do głowy ;) Najlepszym dowodem na to jest fachowa pomoc, udzielona przez kolegę z pracy, poszkodowanemu rowerzyście w przeciągu paru tygodniu po szkoleniu :)

Jakub Romanowski, Eurovia

Zorganizowaliśmy z firmą ResQMedical szkolenie z udzielania pierwszej pomocy dla pracowników w biurze, wszyscy byli zadowoleni, ja również. Bardzo przystępny język komunikacji oraz teorii, bardzo fajne praktyczne ćwiczenia, fajna, luźna atmosfera na szkoleniu, Polecam!

Barbara Słodyczko, Artefakt sp. z.o.o

Świetne szkolenie, dużo praktyki, fantastyczne podejście do osób biorących udział w szkoleniu. Dużo wiedzy połączonej ze świetną zabawą!
Bardzo polecam, Pan Tomasz prowadził szkolenie bezbłędnie!

Marta Wojdyła, Skin Spa

Praktyczne informacje, świetny sprzęt pomagający w nauce, możliwość sprawdzenia się w działaniu w realistycznie przygotowanych symulacjach no i niepowtarzalny styl prowadzenia zajęć 🙂 Osiem godzin minęło bardzo szybko i przyjemnie. Szczerze polecam.

Olaf Młyński, Stowarzyszenie NURT

Bardzo profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy. Dużo ćwiczeń, a nie tak jak zazwyczaj sama teoria. Bardzo dużo się dowiedziałam i zapamiętałam. Oprócz tego sympatycznie i z poczuciem humoru, a zarazem rzetelnie i fachowo przeprowadzone. Polecam wszystkim i dziękuję :)

Karolina Walter

REWELACJA !!! Nie dość że wiedza ważna , przekazana w przystępny sposób , dużo praktycznych ćwiczeń to atmosfera fenomenalna. Czas mija nie wiedzieć kiedy, cały czas coś się dzieje. Idealnie przemyślana formuła szkolenia , masa cennych wskazówek. Dawno nie byłam na tak dobrym szkoleniu.

Marta Sieradzan, Bank Spółdzielczy w Oleśnicy

Moje „150te” szkolenie, ale pierwsze które mnie czegoś nauczyło! Super podejście i przede wszystkim ćwiczenia utrwalające wiedzę w formie zabawy:) POLECAM

Krzysztof Kozak, WPBM S.A.

Zdecydowanie najlepsze szkolenie, na którym byłam :) Dużo przydatnej wiedzy, bardzo dużo śmiechu, Tomek i Maks znają się na swoim fachu. Jedyna uwaga- ZA KRÓTKIE, chętnie spędziłabym tam więcej czasu ;) POLECAM!

Ola Marchewka, Arche Consulting

Po raz pierwszy mam wrażenie, ze nie przespałam ani jednej omawianej kwestii, co przy kilku godzinach szkolenia jest nie lada wyzwaniem dla wyzwaniem dla wykładowcy-praktyka. Pierwszy raz tez uczestniczyłam we wszystkim praktycznie-bez stresu i wygórowanych oczekiwań ze strony nauczyciela. Anegdoty i przykłady z życia ratownika medycznego sprawiły, ze było ciekawie i pewne kwestie na długo, jak nie na zawsze, zostaną w mojej głowie. Panie Tomku dziękuje za ten jakże potrzebny i wartościowy czas.

Magdalena Jachniewicz, Fundacja Krok Po Kroku

Do grona naszych zadowolonych klientów należą:

Napisz do nas!

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Masz pytania? Wątpliwości? Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

  PRZEPISZ TEN KOD PONIŻEJ captcha