kurs pierwszej pomocy

Defibrylator AED Samaritan PAD 500P to najlepsze i najbardziej bezpieczne urządzenie do całościowego udzielania pierwszej pomocy. To nie klasyczne AED. To jego następca.

INNOWACJE BEZ ZMIANY FORMY
Defibrylator AED Samaritan PAD 500 P wygląda tak jak klasyczne AED firmy HeartSine, ponieważ doskonałej formy nie należy zmieniać. Ale zmieniło się wiele w środku. Zmieniło się to, co jest tak ważne – podejście do resuscytacji krążeniowo – oddechowej czyli masażu serca, będącego ważnym elementem niesienia pierwszej pomocy. Jej jakość, to jeden z kluczowych elementów decydujących o przeżyciu. Wybierając Samaritana 500 P mamy w jednym urządzeniu pewność co do wsparcia w RKO oraz najlepiej przeprowadzonej defibrylacji.

BY PRZEKRACZAĆ GRANICE MUSISZ BYĆ O KROK DALEJ.
Nikt jak dotąd nie stworzył tak zaawansowanego urządzenia. Samaritan 500P to nie tylko defibrylator AED – to również najnowocześniejszy moduł doradcy RKO a więc system, który na bieżąco będzie podpowiadać jak należy masować serce konkretnej osoby. Nie działa według ogólnie przyjętych norm dla uśrednionej wagi i postury poszkodowanego, lecz opiera się o wynik badania przez kardiogram impedancyjny. Mówiąc prościej – dla każdej osoby dobiera najbardziej optymalną siłę i moc ucisku bo dla każdego z nas jest ona zupełnie inna. Co oznacza to dla kogoś kto ratuje życie? Samaritan 500 P na bieżąco, po każdych kilku uciśnięciach będzie wspierać w tym działaniu. Wolniej, szybciej, słabiej, mocniej – takimi słowami będzie prowadzić tak długo, jak tylko zajdzie taka potrzeba. Zdejmuje więc cały ciężar tego działania sprawiając że będzie wykonane profesjonalnie zwiększając maksymalnie szanse na przeżycie. W sumie – czyni ze zwykłego człowieka osobę profesjonalnie niosącą pomoc.

 WYPRZEDZA KONKURENCJĘ. Z LEKKOŚCIĄ.
500 P łączy w sobie wszystkie cechy idealnego defibrylatora. Jako jedyny gwarantuje wsparcie w każdym elemencie składającym się na niesienie pomocy. Mały, lekki, niezawodny. Bez wtyczek, przełączników. Z unikalnym i opatentowanym systemem baterii i elektrod w jednej kasecie PAD-Pak, które są ekonomiczne i mają 4 letnią datę przydatności dla całego elementu. 500 P nie jest nowym AED. To urzeczywistnienie nowej wizji defibrylatora, który poza ratowaniem życia ma dla Ciebie bezcenne wsparcie w postaci bieżącej analizy i doradcy RKO.

0
cm wielkości
0
lat gwarancji na AED
0
lata gwarancji na baterie i elektrody
0
minut zapisu EKG
0
kg wagi z baterią
0
przyciski
0
wtyczek
AED Samaritan Pad Wrocław sprzedaż
AED Samaritan Pad Wrocław zakup
AED Samaritan Pad Wrocław sprzedaż

Jeżeli użyjesz defibrylator AED Samaritan PAD w celu ratowania życia – System baterii i elektrod Pad-Pak otrzymasz od nas w prezencie. 

Defibrylator z jedną baterią Pad-Pak, żółtą torbę transportową, set ratunkowy (nożyczki, gazę, golarkę jednorazową, rękawiczki jednorazowe i silikonową maskę ochronną do resuscytacji) , instrukcję obsługi, 8 letnią gwarancję.

Informacje ogólne Defibrylator AED z funkcją analizy rytmu serca.
Tryb pracy Półautomatyczny, z przyciskiem do wyzwalania impulsu defibracyjnego.
Wygląd Przycisk włączania zielony, umieszczony w widocznej części panelu graficznego AED. Pozostałe elementy graficzne na panelu podświetlane w zależności od postępu akcji ratowniczej, informujące wraz z komunikatami głosowymi o podejmowanych działaniach.
Gotowość do pracy Migający wskaźnik w kolorze zielonym.
Bateria i elektrody Baterię zintegrowaną z elektrodami o łącznej 4 letniej dacie przydatności do użycia, z 4 letnią gwarancją na cały element.
Opakowanie Torba transportowa z uchwytem dołączona do zestawu.
Fala Załamek dwufazowy rosnący SCOPE (Self Compensating Output Pulse Envelope). Zoptymalizowany załamek dwufazowy dostosowuje energię, zbocze i impuls wyładowania do impedancji pacjenta.
Czułość / dokładność Zgodnie z ISO 60601-2-4 oraz AAMI DF80
Temp. pracy / gotowości Od 0°C do 50°C.
Wilgotność względna Od 5% do 95%.
Wibracje MIL STD 810F metoda 514.5+
Energia Dorosły: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J
Dziecko: Wstrząs 1: 50J; Wstrząs 2: 50J; Wstrząs 3: 50J
Czas ładowania Zazwyczaj 150J poniżej 8 sekund, 200J poniżej 12 sekund.
Pojemność baterii Powyżej 100 wstrząsów.
Długość przewodów 1 metr
Wykonanie Tworzywo ABS, santopren. Obwód drukowany z komponentami elektronicznymi
Obudowa: ABS elektrody: hydrożel, srebro, platyna i poliester
Metronom Graficzny i dźwiękowy.
Język Polski (inne języki jako opcjonalne).

Koszt urządzenia to 7500 zł brutto.

defibrylator aed samaritan pad