Szkolenia i kursy pierwszej pomocy oraz medycznych czynności ratunkowych na najwyższym poziomie

Tworząc naszą ofertę szkoleń i kursów pierwszej pomocy, zależało nam na tym, aby były w jak najlepszy sposób dostosowane do Twoich wymagań, potrzeb oraz potencjalnych zagrożeń związanych z miejscem pracy. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł dotyczący szkolenia, cechuje nas elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Jesteśmy doświadczonymi ratownikami medycznymi z wyższym medycznym wykształceniem, międzynarodowymi kwalifikacjami i prawdziwą pasją w ratownictwie. Podczas pracy w Państwowym Ratownictwie Medycznym, każdego dnia, zdobywamy cenne doświadczenie i praktyczne umiejętności, które przekazujemy dalej naszym kursantom. Nieustannie się szkolimy i podnosimy poziom naszej wiedzy, aby podczas zajęć móc dzielić się aktualną wiedzą medyczną i doświadczeniem.

Co zyskują kursanci po naszych szkoleniach?

Podczas szkoleń i kursów z pierwszej pomocy duży nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne. Tylko podczas nich uczestnicy mogą nauczyć się odpowiednio i skutecznie reagować w sytuacji zagrożenia. Na naszych kursach używamy też wysokiej jakości sprzętu, który gwarantuje duży poziom realizmu.

Po zakończeniu naszych kursów pierwszej pomocy uczestnik potrafił rozpoznać stany zagrażające życiu, prawidłowo udzielić pierwszej pomocy, podjąć czynności ratownicze na miejscu wypadku i przede wszystkim zrobić wszystko, by uratować ludzkie życie.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń i kursów z zakresu pierwszej pomocy i wybierz dla siebie idealne rozwiązanie.

Kurs pierwszej pomocy dla osób indywidualnych

Szkolenia pierwszej pomocy dla pracowników firm i instytucji

Pediatryczny kurs pierwszej pomocy dzieciom

Medyczne czynności ratunkowe w gabinecie stomatologicznym

Pierwsza pomoc dla pracowników żłobków i przedszkoli

Zajęcia pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży

Kurs pierwszej pomocy dla kierowców

Szkolenia pierwszej pomocy w języku angielskim

Wybierając nas wybierasz najwyższą jakość i doświadczenie

Szanowny kliencie, nic nie stoi na przeszkodzie abyś zaufał innym dydaktykom. W swoim wyborze kieruj się jednak profesjonalizmem oferty, niech to nie będą nudne wykłady i instruktorzy nigdy nie będący świadkami zagrożenia życia. Kimkolwiek by byli, niech mają w sobie pasję, doświadczenie i zrozumienie dla Twoich pytań i wątpliwości..

Napisz do nas!

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Masz pytania? Wątpliwości? Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

    PRZEPISZ TEN KOD PONIŻEJ captcha