kurs pierwszej pomocy

Wysoka jakość i niskie koszty eksploatacji

Dlaczego wybrać akurat defibrylatory Samaritan PAD? Każda instytucja planująca zakup defibrylatora powinna postawić sobie kilka pytań, a odpowiedzi na nie pozwolą na najlepszy i najbardziej ekonomiczny wybór defibrylatora. Bardzo istotne są cechy produktu, jednak jak wiemy koszty zakupu i eksploatacji dla nabywcy są również istotne.

Na ogólny koszt użytkowania defibrylatora składa się:

– koszt defibrylatora Samaritan Pad
– koszt ewentualnego użycia AED (koszt baterii i elektrod)
– koszt eksploatacji AED
– koszt akcesoriów do AED (torba transportowa, mocowanie, oznakowanie)

Automatyczny defibrylator Samaritan PAD 350 można zakupić już za 4300zł netto + 8 % VAT. Jest to jedno z najtańszych obecnie dostępnych na rynku urządzeń. Cena to obejmuje nie tylko sam defibrylator, ale również kasetę Pad Pak, czyli elektrody dla osób dorosłych połączone z baterią oraz akcesoria: wytrzymałą torbę transportową z tylny kieszenią gdzie mieści się urozmaicony zestaw ratunkowy do pierwszej pomocy oraz maseczka do resuscytacji. Wybierając AED Samaritan klient otrzymuje produkt w pełni gotowy do działania nawet w trudnych warunkach.

W Większości dostępnych na rynku defibrylatorach AED ponosi się zawsze koszt zakupu elektrod oraz baterii przeznaczonych do konkretnego rodzaju urządzenia. Producent defibrylatorów Samaritan zadbał o to, aby nie dublować kosztów- jeden zestaw baterii wraz z elektrodami o terminie ważności aż 4 lata . Dla użytkownika oznacza to znaczne ograniczenie kosztów eksploatacji urządzenia AED, w przypadku nie użycia przez 4 lata koszt nowego zestawu to około 600zł. Jeżeli defibrylator zostanie użyty w celu ratowania życia użytkownik może skorzystać z Programu Bezpłatnych Baterii, co może spowodować obniżenie kosztów eksploatacji do zera.

Każdy AED Samaritan posiada 8 letnią gwarancję w czasie której nie ma potrzeby wykonywać przeglądów. Urządzenie sygnalizuje swoją gotowość do działania poprzez zieloną kontrolkę widoczną na panelu urządzenia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem defibrylatora AED do analizy nie tylko kosztów samego urządzenia, ale również kosztów jego późniejszej eksploatacji zarówno w przypadku użycia jak i bez takiej potrzeby. Oferujemy Państwu urządzenie, które wyróżnia się relatywnie niską ceną w stosunku do oferowanej doskonałej jakości i najniższych na rynku kosztów eksploatacji defibrylatora.