kurs pierwszej pomocy

Samaritan PAD 360P to w pełni automatyczny defibrylator AED. Ciągle najmniejszy, ciągle prosty i intuicyjny. Ale od niedawna udoskonalony i pozwalający na jeszcze większe bezpieczeństwo i pewność działania.

INTUICYJNY. PROSTY. W SUMIE DOSKONAŁY.
Od momentu włączenia krok po kroku, spokojnymi i stanowczymi komunikatami Samaritan PAD mówi Ci, co masz robić. Kieruje twoimi działaniami tak, tak aby elektrody znalazły się w odpowiednim miejscu – a zebrany wykres EKG pozwala mu decydować co robić dalej. Jednak Ty nie musisz się tym martwić – ten model defibrylatora nie wymaga od Ciebie naciskania przycisku defibrylacji. Samaritan PAD sam wyzwala energię.

INNOWACJE NIE ZAWSZE WIDAĆ OD RAZU. NAWET TE WIELKIE.
Automatyczne defibrylatory AED to nowy krok w stronę ułatwienia ratowania życia. Są doskonałe dla wszystkich tych, którzy nie czują się pewnie w tym temacie i potrzebują urządzenia, które wykona niemal wszystkie czynności samodzielnie. Twoje ręce są więc potrzebne do podpięcia elektrod i masażu serca. Defibrylacja zostawiona jest w całości urządzeniu. Jednocześnie zachowana została koncepcja i wygląd klasycznego Samaritana – który dzięki prostym komunikatom i wsparciu podświetlanej grafiki na przednim panelu prowadzi Cię przez całą akcję ratowniczą.

POTĘGA W PROSTOCIE.
Projektując Samaritana 360 P trzeba było wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom ludzi – oddać jeszcze więcej odpowiedzialności niezawodnym urządzeniom, gwarantując w ten sposób, że lęk przed popeł- nieniem błędu nie stanie się barierą dla podejmowania działań ratowniczych. Stworzenie defibrylatora, który sam wyzwala impuls nie było łatwe. Wymagania stawiane w pełni automatycznym defibrylatorom to przede wszystkim wczesne wykrywanie ruchów, doskonała czułość oraz ochrona osoby udzielającej pomocy. I stało się. Nowy Samaritan PAD 360 to AED idealne dla każdego, bo nie wymaga niemal żadnego zaangażowania poza przyklejeniem elektrod i RKO. To AED nie tylko decyduje – ale i podaje impuls życia, będąc jednocześnie w pełni bezpiecznym dla Ciebie.

BEZPRZEWODOWY. GOTOWY DO PRACY.
Jak każdy z naszych AED również Samaritan PAD 360 P nie ma kabli i przewodów. Nie ma wtyczek i czegokolwiek, co może wydłużać akcję ratowniczą. Czas jest ważny. Sekundy mają znaczenie. Nie ma najmniejszego powodu by tracić choć jedną na szukanie wtyczki kiedy liczy się każda z nich. Dzięki unikalnym cechom ratowanie życia jeszcze nigdy nie było tak proste.

0
cm wysokości
0
lat gwarancji na AED
0
lata gwarancji na baterie i elektrody
0
minut zapisu EKG
0
kg wagi z baterią
0
przycisk
0
wtyczek
AED Samaritan Pad Wrocław zakup
AED Samaritan Pad Wrocław sprzedaż

W przypadku użyciu Defibrylatora w celu ratowania życia – System baterii i elektrod Pad-Pak otrzymasz od nas w prezencie. 

Defibrylator z jedną baterią Pad-Pak, żółtą torbę transportową, set ratunkowy (nożyczki, gazę, golarkę jednorazową, rękawiczki jednorazowe i silikonową maskę ochronną do resuscytacji) , instrukcję obsługi, 8 letnią gwarancję.

 

Informacje ogólne Defibrylator AED z funkcją analizy rytmu serca.
Tryb pracy  W pełni automatyczny, z samoczynnym wyzwalaniem impulsu defibrylacyjnego, Dodatkowa funkcja ochrony osoby udzielającej pierwszej pomocy z systemem wczesnego wykrywania ruchów poszkodowanego.
Wygląd Przycisk włączania zielony, umieszczony w widocznej części panelu graficznego AED. Pozostałe elementy graficzne na panelu podświetlane w zależności od postępu akcji ratowniczej, informujące wraz z komunikatami głosowymi o podejmowanych działaniach.
Gotowość do pracy Migający wskaźnik w kolorze zielonym.
Bateria i elektrody Baterię zintegrowaną z elektrodami o łącznej 4 letniej dacie przydatności do użycia, z 4 letnią gwarancją na cały element.
Opakowanie Torba transportowa z uchwytem dołączona do zestawu.
Fala Załamek dwufazowy rosnący SCOPE (Self Compensating Output Pulse Envelope). Zoptymalizowany załamek dwufazowy dostosowuje energię, zbocze i impuls wyładowania do impedancji pacjenta.
Czułość / dokładność Zgodnie z ISO 60601-2-4 oraz AAMI DF80
Temp. pracy / gotowości Od 0°C do 50°C.
Wilgotność względna Od 5% do 95%.
Wibracje MIL STD 810F metoda 514.5+
Energia Dorosły: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J
Dziecko: Wstrząs 1: 50J; Wstrząs 2: 50J; Wstrząs 3: 50J
Czas ładowania Zazwyczaj 150J poniżej 8 sekund, 200J poniżej 12 sekund.
Pojemność baterii Powyżej 100 wstrząsów.
Długość przewodów 1 metr
Wykonanie Tworzywo ABS, santopren. Obwód drukowany z komponentami elektronicznymi
Obudowa: ABS elektrody: hydrożel, srebro, platyna i poliester
Metronom Graficzny i dźwiękowy.
Język Polski (inne języki jako opcjonalne).

 

Koszt urządzenia to 5713zł brutto.

defibrylator aed samaritan pad