Loading...
Szkolenia w języku angielskim 2017-11-17T23:59:24+00:00

Szkolenia z pierwszej pomocy po angielsku

Szukasz solidnego partnera, który wie, jak przeprowadzić szkolenia z pierwszej pomocy w języku angielskim? Jako praktykujący ratownicy medyczni z dużym doświadczeniem w akcjach ratunkowych, biegle znający medyczny język angielski oraz posiadający doświadczenie w pracy w systemie Ratownictwa Medycznego w Wielkiej Brytanii, każde ze szkoleń, które znajdują się w naszej ofercie możemy przeprowadzić dla ciebie w języku angielskim.

Jeśli zdecydujesz się na opcję szkolenia w języku angielskim, całe zajęcia, prezentacje, ćwiczenia, certyfikaty oraz materiały szkoleniowe przygotujemy dla ciebie właśnie w tym języku.

Ponadto podczas naszych szkoleń korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, który gwarantuje duży poziom realizmu oraz pomoże uczestnikom kursu rozwinąć umiejętności praktyczne i zdobyć pewność siebie. Po ukończeniu naszych szkoleń, także tych w języku angielskim, żaden uczestnik już nigdy nie zawaha się udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.

Napisz do nas

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub dalej się wahasz, śmiało napisz do nas. Wybierzemy najlepszą ofertę szkoleniową dla Ciebie i Twojej firmy!

PRZEPISZ TEN KOD PONIŻEJ captcha