Loading...
O nas 2017-11-09T18:55:12+00:00

KIM JESTEŚMY?

Firma ResQMedical powstała w 2012 z naszej pasji i pracy jaką wykonujemy każdego dnia, czyli chęci ratowania ludzkiego życia. Chcemy przekazać naszą wiedzę i umiejętności poparte zawodowym doświadczeniem wszystkim, którzy chcą nauczyć się jak w prosty sposób uratować zdrowie i życie.

POZNAJ NASZYCH INSTRUKTORÓW

Jesteśmy zespołem praktyków, ponieważ każdy z naszych instruktorów jest ratownikiem medycznym z minimum 4 letnim doświadczeniem zawodowym, a działalność szkoleniową łączymy z pracą w systemie Państwowe Ratownictwo Medyczne. Każdego dnia na każdym dyżurze życie uczy nas nowych doświadczeń, które przekazujemy dalej naszym kursantom. Nieustannie się szkolimy i podnosimy poziom naszej wiedzy, aby kursanci zawsze mogli liczyć na aktualną wiedzę medyczną i doświadczenie.

TOMASZ ZGONDEKRatownik medyczny- Specjalista Zarządzania Instytucjami Opieki Zdrowotnej i Społecznej, absolwent studiów podyplomowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Pracownik Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu od 2010r. Uczestnik wielu specjalistycznych kursów m.in. ITLS Advanced Provider Course (Zaawansowane zabiegi ratujące życie w obrażeniach ciała w opiece przedszpitalnej), ALS Advanced Life Support Provider Course (Specjalistyczne zabiegi resuscytacyjne u osób dorosłych). Prywatnie miłośnik podróży, bałkańskich klimatów i klasycznej motoryzacji.
KRZYSZTOF JANOWSKIRatownik Medyczny - Pielęgniarz, absolwent studiów podyplomowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, Pracownik Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu od 2006r. Uczestnik kursów specjalistycznych m.in. ITLS Advanced Provider Course (Zaawansowane zabiegi ratujące życie w obrażeniach ciała w opiece przedszpitalnej). Prywatnie zapalony podróżnik i ojciec dwójki synów.
MATEUSZ POSADOWSKIRatownik medyczny- Specjalista Zarządzania w Ochronie Zdrowia, absolwent studiów podyplomowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracownik Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu od 2009r. Prywatnie miłośnik nowych technologii oraz odkrywania piękna Polski wschodniej.
0
Przeszkolonych osób
0
Lat doświadczenia
0
Instruktorów

Dlaczego warto wybrać ResQMedical?

Prowadzeniem szkoleń z zakresu pierwszej pomocy zajmujemy się od 2012r. Przez ten czas przeszkoliliśmy wiele firm i setki osób, które potwierdziły że nasze metody szkoleniowe są skuteczne i w udany sposób łączą nabywanie wiedzy oraz umiejętności z dobrą atmosferą podczas szkolenia.

Każdy z naszych instruktorów jest Ratownikiem Medycznym aktywnie działającym w systemie Państwowe Ratownictwo Medyczne nie krócej niż 4 lata

Szkolenia oparte są o nowoczesne prezentacje multimedialne, dzięki czemu możemy w idealny sposób połączyć informacje z sytuacjami, które mogą nas spotkać każdego dnia. Informacje które są przekazywane podczas szkolenia odpowiadają aktualnym wytycznym i standardom wiedzy medycznej. Szkolenia  prowadzone są wg. wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2015 roku oraz Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Scenariusz do ćwiczeń pisze samo życie oraz to, co spotyka nas każdego dnia w pracy. Aktywna forma kursu jest gwarancją zdobycia i utrwalenia praktycznej wiedzy.

Nasze doświadczenie pozwala stworzyć najlepiej dopasowaną ofertę dla Klienta i branży. Gwarantujemy, że zadbamy o nawet najdrobniejszy szczegół.

Sprzęt szkoleniowy

W trakcie szkoleń korzystamy jedynie z najwyższej jakości sprzętu szkoleniowego. Fantomy oraz automatyczne defibrylatory zewnętrzne, których używamy w idealny sposób odwzorowują realizm działań oraz dają maksimum informacji zwrotnej na temat jakości prowadzonych działań.

  • Fantomy osoby dorosłej Prestan z sygnalizacją tempa i jakości uciśnięć

  • Fantom niemowlęcia i dziecka Prestan z sygnalizacją tempa i jakości uciśnięć

  • Defibrylator AED szkoleniowy Samaritan Trainer 500P

  • Defibrylator AED szkoleniowy XFT 120c+

  • Defibrylator AED szkoleniowy Defibtech LifeLine

  • Deski i kołnierze ortopedyczne, szyny SamSplint, kamizelki KED, materiały opatrunkowe

  • Zestaw do profesjonalnej pozoracji ran i złamań.

ZAUFALI NAM M.IN:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie kursantów oraz przyswojenie przez nich wiedzy, którą będą umieli wykorzystać w praktyce.

Szkolenie w którym brałam udział było przeprowadzone w sposób profesjonalny, trenerzy byli wszechstronnie przygotowani do szkolenia, a ich dobry humor udzielił się każdemu z kursantów. Takie szkolenia lubię!

Aleksandra Zięba

Będąc delegowanym przez pracodawcę na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy myślałem, że będzie to kolejne nudne, pełne teorii szkolenie. Jednak pozytywna energia osoby szkolącej oraz przykłady wzięte z życia sprawiły, że zaliczam to szkolenie do bardzo udanych.

Dawid Łukasik

Po pewnym nieprzyjemnym zdarzeniu jakiego byłam świadkiem, postanowiłam zapisać się na kurs pierwszej pomocy. Po kursie mogę powiedzieć jedno, każdy z nas powinien nabyć umiejętności, jakie przekazali nam trenerzy z firmy ResQMedical!

Oliwia Sawicka

Napisz do nas

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub dalej się wahasz, śmiało napisz do nas. Wybierzemy najlepszą ofertę szkoleniową dla Ciebie i Twojej firmy!

PRZEPISZ TEN KOD PONIŻEJ captcha